B33

Lietuvininkų aikštė, Klaipėda, Lietuva

Trumpa santrauka

Vieta
Lietuvininkų aikštė, Klaipėda, Lietuva
Kaina
215,000.00 €
Objekto tipas:
Butai
Būklė:
Pardavimui
Plotas:
100 m2
Kambarių skaičius:
3
Miegamųjų kambarių:
2
Vonių:
1
Įrengimas:
Įrengtas
Tipas:
Mūrinis
Aukštas:
4/4
Statybos metai:
1928
Kaina už kvadratinį metrą: 2150 Euro/m2

Objekto aprašymai

Lietuvininkų aikštėje renovuotame name PARDUODAMI 100 kv.m. išskirtiniai APARTAMENTAI su tik jiems priklausančia 100 kv.m. PALĖPE, 4/4.

1928 m. Memelio laikais pastatytas itin kokybiškas autentiškas vokiečių statybos namas.

2013 m. pilnai užbaigti visi renovacijos darbai - atliktas kapitalinis namo stogo ir fasado remontas, ankščiau atrestauruota laiptinė (plastikiniai langai, kodinės laiptinės durys). AUTONOMINIS - dujinis šildymas (efektyvus kondensacinis katilas). Reguliuojami aliuminiai radiatoriai.

2006 m. bute atliktas kapitalinis remontas - pakeista visa elektros instaliacija (įvadas 12 kw), vamzdžiai (variniai), santechnika, pajungtas automatinis dujinis katilas bei elektrinis boileris vandens pašildymui, sudėti mediniai langai su stiklo paketais, šarvuotos lauko durys, vidaus - faneruotos su stiklo paketais, grindų danga - kokybiškas laminatas.

Erdviuose ir šviesiuose apartamentuose (aukštos lubos, dideli langai) puikiai suplanuota edvė: holas (14 kv.m.), svetainė sujungta su virtuve (37 kv.m.), kurioje jaukumo ir šilumos suteikia modernus židinys, miegamasis (20 kv.m.), vaikų/darbo kambarys (15 kv.m.), didelis vonios kambarys (8,5 kv.m.) su švedų gamybos masažine vonia (programuojamos šildomos grindys), taip pat du sandėliukai (po 8 kv.m.).

Virš apartamentų yra 100 kv.m. tik jiems priklausanti palėpė, kurioje sudėti plastikiniai langai. Per patį jos vidurį, stogo forma sudaro keturbriaunę piramidę ir lubų aukštis pakyla net iki 6 m. Pateikiama palėpės vizualizacija. Jei pirkėjai pageidautų, už sutartą mokestį galime pasiūlyti patyrusius rangovus įrengti jai iki rakto.

Šis būstas puiki investicija, kadangi tai nekilnojamasis turtas turintis išliekamąją vertę, labai patraukli ir patogi vieta Jūsų gyvenimui miesto centre arba perspektyviai nuomai (ypač tarp užsienio svečių).

Objekto savybės

 • Internetas
 • Kabelinė TV
 • Parketas
 • Autonominis šildymas
 • Signalizacija
 • Šildomos grindys
 • Su baldais
 • Drabužinė
 • Virtuvinis komplektas
 • Buitinė technika
 • Elektra
 • Vanduo
 • Dujos
 • Asfaltuotas privažiavimas

Pardavėjas

Žemėlapis

Klientų atsiliepimai

Norėjau padėkoti už Jūsų profesionalumą ir pastangas išnuomojant butą Turgaus g. 2.
Taip pat dėkoju už indėlį, vystant mano projektą Kretingos gatvėje, kuris Jūsų dėka tapo žymiai patrauklesnis.
Tuo pačiu noriu palinkti Jūsų jaunam kolektyvui, tokios pat neišsenkančios profesinės energijos dar ilgus metus.

Sėkmės Jums.
Pagarbiai
Kęstutis Linkus
BBG Direktorius

Klientų atsiliepimai

„Stemma Group“ įmonių grupės narės ilgą laiką sėkmingai bendradarbiauja su NTA „Elita“ nekilnojamojo turto ekspertėmis Viktorija Muchortova ir Saule Ruibiene, nuomojant bei parduodant įvairios paskirties nekilnojamąjį turtą Lietuvoje. Bendradarbiaujant su šiomis ekspertėmis mūsų bendrovės sudarė nemažai abipusiai naudingų NT nuomos bei pirkimo – pardavimo sutarčių su patikimais klientais.

Pažymime, kad eksperčių profesionalus ir atsakingas požiūris į darbo procesą, komunikabilumas bei didelė potencialių klientų bazė užtikrina operatyvų ir sėkmingą mūsų bendrovių užklausų vykdymą.

“Stemma Management”, UAB vardu
Komercijos vadovas
Vitalij Gusiatin