RB1

Šaulių g., Klaipėda, Lietuva

Trumpa santrauka

Vieta
Šaulių g., Klaipėda, Lietuva
Kaina
950.00 €
Objekto tipas:
Butai
Būklė:
Nuomai
Plotas:
78 m2
Miegamųjų kambarių:
2
Vonių:
2
Garažas:
1
Įrengimas:
Kitas
Tipas:
Kitas
Kaina už kvadratinį metrą: 12.18 Euro/m2

Objekto aprašymai

SVEIKI ATVYKĘ NAMO - taip Jus pasitinka mūsų siūlomi APARTAMENTAI Klaipėdoje.

Tai unikali vieta centrinėje miesto dalyje, šalia Lietuvininkų aikštės. Apartamentai nuomojami kultūriniu paveldu pripažintame, pilnai renovuotame trijų aukštų name, su išsaugotomis autentiškomis detalėmis.

Apartamentai yra trečiame, mansardinio tipo aukšte. Patogus išplanavimas - jauki svetainė su virtuve, atskiras miegamasis ir darbo ( arba vaiko ) kambarys, du modernūs san. mazgai su vonia, dušu, bide bei šildomomis grindimis. Puošnūs sraigtiniai laiptai veda į kambariuką mansardoje, kur galima apnakvydinti atvykusį svečią. Apartamentai skoningai įrengti, numatytos net pačios smulkiausios buitinės detalės. Yra oro kondicionavimo sistema, kabelinė televizija, internetas, apsauginė ir priešgaisrinė signalizacijos, domofonas su video kamera. Rakinama bendra laiptinė. Priklauso požeminis parkingas vienam automobiliui. Uždaras kiemas, aptverta teritorija.

Nuomos kaina 950 Eur/mėn. ( į kainą įskaičiuotas PVM, parkingas, kabelinė TV ir internetas) + komunaliniai mokesčiai (vedama individuali šildymo apskaita).

* Pageidautina TIK ILGALAIKĖ nuoma.

Objekto savybės

  • Oro kondicionierius
  • Internetas
  • Kabelinė TV
  • Terasa
  • Autonominis šildymas

Pardavėjas

Žemėlapis

Klientų atsiliepimai

Norėjau padėkoti už Jūsų profesionalumą ir pastangas išnuomojant butą Turgaus g. 2.
Taip pat dėkoju už indėlį, vystant mano projektą Kretingos gatvėje, kuris Jūsų dėka tapo žymiai patrauklesnis.
Tuo pačiu noriu palinkti Jūsų jaunam kolektyvui, tokios pat neišsenkančios profesinės energijos dar ilgus metus.

Sėkmės Jums.
Pagarbiai
Kęstutis Linkus
BBG Direktorius

Klientų atsiliepimai

„Stemma Group“ įmonių grupės narės ilgą laiką sėkmingai bendradarbiauja su NTA „Elita“ nekilnojamojo turto ekspertėmis Viktorija Muchortova ir Saule Ruibiene, nuomojant bei parduodant įvairios paskirties nekilnojamąjį turtą Lietuvoje. Bendradarbiaujant su šiomis ekspertėmis mūsų bendrovės sudarė nemažai abipusiai naudingų NT nuomos bei pirkimo – pardavimo sutarčių su patikimais klientais.

Pažymime, kad eksperčių profesionalus ir atsakingas požiūris į darbo procesą, komunikabilumas bei didelė potencialių klientų bazė užtikrina operatyvų ir sėkmingą mūsų bendrovių užklausų vykdymą.

“Stemma Management”, UAB vardu
Komercijos vadovas
Vitalij Gusiatin