RB19

Tiltų g., Klaipėda, Klaipėda

Trumpa santrauka

Vieta
Tiltų g., Klaipėda, Klaipėda
Kaina
650.00 €
Objekto tipas:
Butai
Būklė:
Nuomai
Plotas:
71 m2
Kambarių skaičius:
3
Miegamųjų kambarių:
2
Vonių:
1
Įrengimas:
Įrengtas
Tipas:
Mūrinis
Aukštas:
3/4
Kaina už kvadratinį metrą: 9.15 Euro/m2

Objekto aprašymai

Klaipėdos senamiestyje, Tiltų g. išnuomojamas ( arba parduodamas ) prabangiai įrengtas 3-jų kambarių (71 kv.m) butas, 3/4. Butas perplanuotas, svetainė sujungta su virtuve, izoliuotas miegamasis ir vaiko kambarys. Visame bute atliktas kokybiškas kapitalinis remontas : pakeisti plastikiniai langai, įstatytos šarvo durys, sudėtos ąžuolinės parketlentės, virtuvės zonoje grindys ir palangės išklotos marmuro plokštėmis. Vonios įrengimui naudota aukštos kokybės santechnika ( praustuvas, bide, unitazas ), sienos ir grindys dengtos marmuro plokštėmis, šildomos grindys. Virtuvės baldų stalviršiai pagaminti iš granito, kuris garantuoja ilgaamžiškumą ir sukuria prabangos efektą. Langai orientuoti į pietus ir vakarus, todėl butas saulėtas ir labai šiltas. Šildymas centrinis, tačiau nėra brangus ( šalčiausią mėnesį buvo mokėta apie 100 Eur ). Pajungta kabelinė TV, internetas, signalizacija, priešgaisrinė sistema. Dviejų tarifų el.skaitiklis. Namų apyvokos daiktams, dviračiams susidėti yra sandėliukas, kuriuo kartu naudojamasi su dviem kaimynais. 
Namas yra netoli Frydricho pasažo bei senojo turgaus. Geras susisiekimas su bet kuria miesto dalimi. Kieme yra vieta automobilio parkavimui.
* ILGALAIKĖS NUOMOS kaina 650 Eur/mėn. + komunaliniai mokesčiai . TRUMPALAIKĖS NUOMOS kaina 1000 Eur/mėn. +komunaliniai mokesčiai.
** Dėl kitos informacijos skambinti tel. 8 674 05666 ( Saulė )

Objekto savybės

  • Internetas
  • Kabelinė TV
  • Centrinis šildymas
  • Signalizacija
  • Šildomos grindys
  • Su baldais
  • Buitinė technika

Pardavėjas

Žemėlapis

Klientų atsiliepimai

Norėjau padėkoti už Jūsų profesionalumą ir pastangas išnuomojant butą Turgaus g. 2.
Taip pat dėkoju už indėlį, vystant mano projektą Kretingos gatvėje, kuris Jūsų dėka tapo žymiai patrauklesnis.
Tuo pačiu noriu palinkti Jūsų jaunam kolektyvui, tokios pat neišsenkančios profesinės energijos dar ilgus metus.

Sėkmės Jums.
Pagarbiai
Kęstutis Linkus
BBG Direktorius

Klientų atsiliepimai

„Stemma Group“ įmonių grupės narės ilgą laiką sėkmingai bendradarbiauja su NTA „Elita“ nekilnojamojo turto ekspertėmis Viktorija Muchortova ir Saule Ruibiene, nuomojant bei parduodant įvairios paskirties nekilnojamąjį turtą Lietuvoje. Bendradarbiaujant su šiomis ekspertėmis mūsų bendrovės sudarė nemažai abipusiai naudingų NT nuomos bei pirkimo – pardavimo sutarčių su patikimais klientais.

Pažymime, kad eksperčių profesionalus ir atsakingas požiūris į darbo procesą, komunikabilumas bei didelė potencialių klientų bazė užtikrina operatyvų ir sėkmingą mūsų bendrovių užklausų vykdymą.

“Stemma Management”, UAB vardu
Komercijos vadovas
Vitalij Gusiatin