RP4

Taikos pr. 141, Klaipėda, Lietuva

Trumpa santrauka

Vieta
Taikos pr. 141, Klaipėda, Lietuva
Kaina
1,870.00 €
Objekto tipas:
Komercija
Būklė:
Nuomai
Plotas:
415,63 m2
Garažas:
parkingas uždarame kieme
Įrengimas:
Dalinė apdaila
Tipas:
Komercinė
Aukštas:
2/22
Statybos metai:
2016

Objekto aprašymai

Alksnynės kvartale,  p/c BIG'as pastatų komplekse , IŠNUOMOJAMOS ( arba parduodamos ) 415,63 kv.m. administracinės-komercinės paskirties patalpos, 2/22.

Bendrą patalpų 415,63 m2 plotą sudaro dvi atskiros patalpos  : 219,37 m2 ir 196,26 m2. Galima nuomotis ( arba pirkti ) kažkurią vieną esamų patalpų dalį. Kol kas patalpos neišplanuotos ( yra vientisa erdvė ). Klientui pageidaujant, yra galimybė patalpas įrengti pagal kliento veiklos pobūdį. Esant poreikiui, greta galima papildomai išsinuomoti ~55 kv.m ploto sandėlio patalpas.

Puikiai matomos iš pagrindinės gatvės pusės, langai orientuoti praktiškai į visas puses .  Atskiras, nepriklausomas nuo namo gyventojų įėjimas iš lauko. Nebrangus išlaikymas - name pajungtas autonominė-kolektorinė šildymo sistema, leidžianti individualiai reguliuoti temperatūrą pagal savo poreikius . Patalpose išvedžiota ventiliacinė ir priešgaisrinė sistema - pavojaus signalas perduodamas į pultą. 

Geras privažiavimas. Erdvi automobilių aikštelė. Puikus susiekimas tiek viešuoju, tiek individualiu transportu. Šalia įvairūs paslaugų objektai, prekybos centrai RIMI ir MAXIMA, kaimynystėje įsikūrusi saugos tarnyba ARGUS, "VNT medicinos centras".

Patalpos idealiai tiktų stambesnės įmonės ofisui, prekybai, dizaino ar foto studijai, meno galerijai, medicininės paskirties ar sveikatingumo įstaigai, sporto klubui, šokių studijai ir pan.

* Nuomos kaina 4.50 Eur/kv.m + PVM ir komunaliniai mokesčiai. Pardavimo kaina 1000,00 Eur/kv.m.

** Komercinių patalpų nuomininkams tarpininavimo paslauga NEMOKAMA.

*** Dėl platesnės informacijos ar patalpų apžiūros prašome kreiptis tel. : 8 674 05666 ( Saulė )

 

Objekto savybės

  • Internetas
  • Autonominis šildymas
  • Nauja statyba
  • Signalizacija
  • Asfaltuotas privažiavimas
  • Atskiras įėjimas
  • Vitrininiai langai

Pardavėjas

Žemėlapis

Klientų atsiliepimai

Norėjau padėkoti už Jūsų profesionalumą ir pastangas išnuomojant butą Turgaus g. 2.
Taip pat dėkoju už indėlį, vystant mano projektą Kretingos gatvėje, kuris Jūsų dėka tapo žymiai patrauklesnis.
Tuo pačiu noriu palinkti Jūsų jaunam kolektyvui, tokios pat neišsenkančios profesinės energijos dar ilgus metus.

Sėkmės Jums.
Pagarbiai
Kęstutis Linkus
BBG Direktorius

Klientų atsiliepimai

„Stemma Group“ įmonių grupės narės ilgą laiką sėkmingai bendradarbiauja su NTA „Elita“ nekilnojamojo turto ekspertėmis Viktorija Muchortova ir Saule Ruibiene, nuomojant bei parduodant įvairios paskirties nekilnojamąjį turtą Lietuvoje. Bendradarbiaujant su šiomis ekspertėmis mūsų bendrovės sudarė nemažai abipusiai naudingų NT nuomos bei pirkimo – pardavimo sutarčių su patikimais klientais.

Pažymime, kad eksperčių profesionalus ir atsakingas požiūris į darbo procesą, komunikabilumas bei didelė potencialių klientų bazė užtikrina operatyvų ir sėkmingą mūsų bendrovių užklausų vykdymą.

“Stemma Management”, UAB vardu
Komercijos vadovas
Vitalij Gusiatin