B12

Medvalakio gatvė, Palanga, Klaipėda County, Lithuania

Trumpa santrauka

Vieta
Medvalakio gatvė, Palanga, Klaipėda County, Lithuania
Kaina
43,541.00 €
Objekto tipas:
Nauja statyba
Būklė:
Pardavimui
Plotas:
44 m2
Kambarių skaičius:
2
Miegamųjų kambarių:
1
Vonių:
1
Garažas:
požeminis arba antžeminis parkingas
Įrengimas:
Kitas
Tipas:
Komercinė
Aukštas:
3/5
Statybos metai:
2014
Kaina už kvadratinį metrą: 989.57 Euro/m2

Objekto aprašymai

Palangoje, naujai modernizuojamame daugiabučių gyvenamųjų namų kvartale FAUSTA, parduodami 1-o k., 2-jų k. ir 3-jų kambarių butai su daline ( arba su pilna ) apdaila. Daugiabučius gyvenamuosius namus sudaro du penkių aukštų namai , kiekviename name yra po 75 butus. Didelis pasirinkimas įvairių plotų butų - nuo 39 kv.m iki 80 kv.m (kai kurie pirmų aukštų butai turi lauko terasas ir išėjimus į jas tiesiai iš butų). Šildymas autonominis - centralizuotas miesto. Po namais yra įrengta požeminė automobilių stovėjimo aikštelė, iš kurios liftu galima pakilti į bet kuriuos namų aukštus. Vidiniame kieme papildomai įrengta didelė antžeminė automobilių atovėjimo aikštelė. "Faustos" teritorijoje yra pastatyta vaikų žaidimo aikštelė, apželdinta ir pilnai sutvarkyta aplinka , atitinkanti aukščiausius kokybės standartus. Gyvenamieji namai įsikūrę ramioje Palangos vietoje, atokiau nuo pagrindinės gatvės triukšmo, tačiau iki jūros tik 20 minučių pėsčiomis: Bangų-Vytauto-Žvejų gatvėmis kelias veda tiesiai prie Palangos gelbėjimo stoties. Bangų gatvė (šalia projekto) neseniai naujai išasfaltuota, aplink daug medžių ir žalumos. Visai šalia , už 300 metrų geriausias Palangoje medicinos centras. Netoliese darželis, mokykla, parduotuvės. Šio projekto namų teritorija yra aptverta bei turi automatinius vartus įvažiavimui į "Faustos" teritoriją. Žemės sklypas - privati nuosavybė.

* BUTŲ KAINOS nuo 926 Eur/kv. m , TERASOS KAINA nuo 1450 Eur/kv.m .

** Vieta automobiliui požeminėje aikštelėje nuo 4640 Eur , vieta automobiliui antžeminėje aikštelėje nuo 2320 Eur.

*** Pirkėjams, planuojantiems pirkti butą su banko paskola, siūlome išskirtinę galimybę įsigyti būstą be pradinio įnašo !!!

 

**** Dėl kitos informacijos skambinti tel. 8 674 05666 ( Saulė ).

Objekto savybės

  • Autonominis šildymas
  • Garažas/Parkingas
  • Nauja statyba

Pardavėjas

Žemėlapis

Klientų atsiliepimai

Norėjau padėkoti už Jūsų profesionalumą ir pastangas išnuomojant butą Turgaus g. 2.
Taip pat dėkoju už indėlį, vystant mano projektą Kretingos gatvėje, kuris Jūsų dėka tapo žymiai patrauklesnis.
Tuo pačiu noriu palinkti Jūsų jaunam kolektyvui, tokios pat neišsenkančios profesinės energijos dar ilgus metus.

Sėkmės Jums.
Pagarbiai
Kęstutis Linkus
BBG Direktorius

Klientų atsiliepimai

„Stemma Group“ įmonių grupės narės ilgą laiką sėkmingai bendradarbiauja su NTA „Elita“ nekilnojamojo turto ekspertėmis Viktorija Muchortova ir Saule Ruibiene, nuomojant bei parduodant įvairios paskirties nekilnojamąjį turtą Lietuvoje. Bendradarbiaujant su šiomis ekspertėmis mūsų bendrovės sudarė nemažai abipusiai naudingų NT nuomos bei pirkimo – pardavimo sutarčių su patikimais klientais.

Pažymime, kad eksperčių profesionalus ir atsakingas požiūris į darbo procesą, komunikabilumas bei didelė potencialių klientų bazė užtikrina operatyvų ir sėkmingą mūsų bendrovių užklausų vykdymą.

“Stemma Management”, UAB vardu
Komercijos vadovas
Vitalij Gusiatin