B77

Kretingos g. 58 a, Klaipėda

Trumpa santrauka

Vieta
Kretingos g. 58 a, Klaipėda
Kaina
79,500.00 €
Objekto tipas:
Nauja statyba
Būklė:
Pardavimui
Plotas:
62,46 m2
Kambarių skaičius:
3
Miegamųjų kambarių:
1
Vonių:
1
Garažas:
parkingas vidiniame kieme
Įrengimas:
Dalinė apdaila
Tipas:
Mūrinis
Aukštas:
4/4
Statybos metai:
2016

Objekto aprašymai

*** KRETINGOS G. JAU ĮPUSĖJO NAUJAS STATYBOS PROJEKTAS  - siūlome čia įsigyti paskutinius likusius 3-jų kambarių butus ! *** 
Daugiau patogumo, bendruomeniškumo ir kokybiško laisvalaikio galimybių – visus šiuos aspektus jungia naujasis keturių aukštų, 16-os butų namas, sparčiai kylantis šiaurinėje miesto dalyje, Kretingos gatvėje, netoli Miško ir Mažojo kaimelio kvartalų.
Kretingos g. 58A – tai puiki vieta gyventi tiek jaunoms šeimoms, tiek brandaus amžiaus žmonėms. Tai jaukūs būstai, kuriuos netruksite su meile vadinti savo išsvajotais Namais... Čia siūlome įsigyti  racionaliai ir patogiai suprojektuotus 3-jų kambarių 62,46 kv. m butus su daline apdaila ( liko du butai I-ame a. ir du butai IV-ame a. )
Daugiabučio teritorija bus ne tik patraukliai sutvarkyta ir apželdinta, bet ir aptverta, ties įvažiavimu įrengtas šlagbaumas, tad prašalaičiai netrikdys gyventojų ramybės. Kadangi transporto judėjimas kieme bus nedidelis, vaikai galės saugiai žaisti, o tėvai – jaustis ramūs.
NAMO FASADAS . Nors tikroji namų dvasia užlieja peržengus nuosavo būsto slenkstį, tikime, kad ir iš išorės pastatas kels šviesias emocijas – skoninga, šiuolaikiška ventiliuojamo fasado apdaila, sutvarkytas pastato kiemas trauks žvilgsnį, o tuo pačiu darniai įsilies į bendrą Miško kvartalo vaizdą.
BALKONAI . Nelaviruojame patogumo sąskaita, tad kiekvienas – didesnis ar mažesnis – butas turi numatytą balkoną, kurį galėsite išnaudoti poilsiui, sporto ar kito inventoriaus laikymui.
LANGAI . Šilumą ir jaukumą užtikrins įstatyti UAB ”Vinkelis ir Ko” aukštos klasės VEKA sistemos langai. Šešių kamerų plastikinių langų rėmas 3-jų stiklų, 2-jų kamerų stiklo paketo langai.
ŠILDYMAS. Bute įrengtas grindinis šildymas su individualia apskaita kiekvienam butui. Grindinis šildymas, tai tolygus šilumos pasiskirstymas ir garantas mažiausioms eksplotacijos sąnaudoms.
SANDĖLIUKAS. Kiekvieno būsto šeimininkai turės ir nuosavą sandėliuką, kuris išvaduos nuo mažiau reikalingų daiktų kaupimosi pačiame bute.
Daugiabutis nedidelis – keturių aukštų, vienos laiptinės, tad netruksite susipažinti su greta gyvenančiais kaimynais. Pastato dydis optimalus tiems, kurie nepageidauja didelių žmonių srautų namo kieme ar laiptinėse, tačiau norėtų gyventi saugioje bendruomenėje. 
INFRASTRUKTŪRA : Projektas yra patogioje miesto vietoje. Visai greta populiariausios maisto ir kitų prekių parduotuvės ( vos 2 km spinduliu išsidėsčiusios "Iki", "Ikiukas", "Maxima", "Rimi", daug paslaugų siūlantis "Studlendas"), viešojo transporto stotelė. Šalia ir vaikų ugdymo bei aukštojo mokslo įstaigos. Iki senamiesčio ir miesto centro – vos kelios minutės automobiliu.
Patys Miško ir Mažojo kaimelio kvartalai vertinami kaip vieni prestižiškiausių uostamiestyje. Nutolęs nuo pramoninių ir uosto objektų jis vilioja tuos, kurie nori mėgautis švaresniu oru. Dažniau pasidžiaugti buvimu gamtoje čia suteikia galimybė greitai ir lengvai pasiekti vaikų ir tėvelių pamėgtą "Kar kar nuotykių parką", šalia Vasaros estrados ošiantį pušyną ir ten besidriekiančius dviračių takus, vedančius iki pat paplūdimio. Kita kryptimi ir taip pat lengvai bei greitai pasiekiama – Danės upė su naujai išvystyta dviračių takų ir poilsio zonų infrastruktūra. Dviračių mėgėjams, mažųjų vežimėlius stumdantiems tėveliams, ramių pasivaikščiojimų mėgėjams – ši vieta nestokoja privalumų, kuriuos įvertins skirtingo amžiaus ir pomėgių žmonės.
BUTO KAINA :
3-jų k. ( 62,46 kv.m. ploto) 79.500 Eur . SANDĖLIUKO KAINA 1500 Eur.
Papildoma informacija tel. 8 674 05666 ( Saulė )
 

Objekto savybės

  • Balkonas
  • Autonominis šildymas
  • Nauja statyba
  • Signalizacija
  • Šildomos grindys
  • Aptverta teritorija

Pardavėjas

Žemėlapis

Klientų atsiliepimai

Norėjau padėkoti už Jūsų profesionalumą ir pastangas išnuomojant butą Turgaus g. 2.
Taip pat dėkoju už indėlį, vystant mano projektą Kretingos gatvėje, kuris Jūsų dėka tapo žymiai patrauklesnis.
Tuo pačiu noriu palinkti Jūsų jaunam kolektyvui, tokios pat neišsenkančios profesinės energijos dar ilgus metus.

Sėkmės Jums.
Pagarbiai
Kęstutis Linkus
BBG Direktorius

Klientų atsiliepimai

„Stemma Group“ įmonių grupės narės ilgą laiką sėkmingai bendradarbiauja su NTA „Elita“ nekilnojamojo turto ekspertėmis Viktorija Muchortova ir Saule Ruibiene, nuomojant bei parduodant įvairios paskirties nekilnojamąjį turtą Lietuvoje. Bendradarbiaujant su šiomis ekspertėmis mūsų bendrovės sudarė nemažai abipusiai naudingų NT nuomos bei pirkimo – pardavimo sutarčių su patikimais klientais.

Pažymime, kad eksperčių profesionalus ir atsakingas požiūris į darbo procesą, komunikabilumas bei didelė potencialių klientų bazė užtikrina operatyvų ir sėkmingą mūsų bendrovių užklausų vykdymą.

“Stemma Management”, UAB vardu
Komercijos vadovas
Vitalij Gusiatin